24tv.ua

Санкції щодо Росії мають залишитися в силі, щоб РФ "одумалася" - Лінкявічус

  Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічус вважає, що санкції проти Росії треба продовжувати, щоб ця країна "одумалася і почала нормально поводитися на міжнародній арені".

  Про це повідомляє литовське видання Delfi.

  Лінкявічус заявив: "Тому і сигнали наші мають бути не підбадьорливими, а цілком чіткими, які показують нашу позицію не лише щодо Сирії, а й щодо України та інших питань. Ми не раз говорили, що цією мовою санкцій ніхто не пишається і не вважає, що це спосіб спілкування між державами, але це стає практично єдиним засобом для того, щоб бути почутими, бути зрозумілими. Це потрібно продовжувати".

  За його словами, окремі скептичні голоси з приводу санкцій для Росії були завжди. "Ніхто з нас не збирається воювати, нагнітати напруженість ми зі свого боку не маємо наміру, але ми не повинні нехтувати принципами, цінностями, зобов'язаннями", - зазначив Лінкявічус.

  Окрім того, глава МЗС Литви наголосив, що одна з цілей російської пропаганди - стверджувати, що санкції не мають ніякого значення. Втім, насправді вони дають ефект, оскільки діти низки політиків Росії навчаються за кордоном, а їхня нерухомість і банківські рахунки розміщені в Західній Європі.

  Нагадаємо, 15 жовтня 2015 року канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що Європа подумає про скасування санкцій проти Росії, якщо будуть виконані Мінські домовленості.

  Попередній матеріал
  У Чернівцях перейменували понад 50 вулиць
  Наступний матеріал
  Суд скасував рішення ЦВК щодо виборів у Павлограді
  Теги:
  Loading...