естонія прем'єр
5.ua

Санкції проти РФ потрібно залишити в силі - прем’єр-міністр Естонії

  Питання можливого розширення санкцій щодо Росії сьогодні обговорюють у Брюсселі. Рада ЄС зібралася на засідання присвячене низці важливих питань.

  Перед засіданням деякі з делегатів  прокоментували порядок денний саміту.

  Зокрема, прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас наголосив: ЄС має чітко дати зрозуміти Москві, що санкції проти Росії не скасують, поки Мінські домовленості не будуть імплементовані.

  "Санкції щодо Росії потрібно залишити в силі, ми чекаємо поки Москва не почне повністю виконувати Мінські домовленості. Ми маємо чітко показати Кремлю, що до поки мирна угода не буде імплементована, на скасування обмежень не варто сподіватись", - заявив він.

  Найголовніші серед  питань, які обговорює Рада ЄС, - це фінансова допомога Греції та ситуація на Сході України. Серед учасників саміту канцлер Німеччини Ангела Меркель, прем’єр Великої Британії Девід Кеморон, президент Литви Даля Грібаускайте та інші політики.

  Раніше голова Європейської Ради Дональд Туск перед самітом також закликав не скасовувати санкції проти Росії. На його думку, обмеження щодо Москви – це найефективніша допомога Києву. Він нагадав, що виконання домовленостей, зокрема, передбачає відновлення Україною контролю на кордоні.

  Попередній матеріал
  Києву слід стати альтернативним центром, протилежним до Москви – експерт
  Наступний матеріал
  Євроінтеграція є альтернативою російському неосталінізму - експерт

  Туск закликав не скасовувати санкції проти РФ

  Меркель: Європа не скасує санкцій проти Росії до повного виконання Мінських угод

  Сьогодні в Брюсселі Яценюк обговорить з європейськими дипломатами санкції проти РФ

  Обама і Меркель обговорили санкції щодо РФ