patheos.com

Ряд світових ЗМІ передрукували карикатури Charlie Hebdo на пророка Мухаммеда

  Після трагедії у редакції паризького сатиричного щотижневика Charlie Hebdo ряд провідних світових ЗМІ передрукували карикатури газети на пророка Мухаммеда.

  Як пише CNN, карикатури, зокрема, з'явилися в американських виданнях Business Insider, Huffington Post, а також на сайті Daily Beast.

  Deutsche Welle повідомляє, що карикатури також передрукували деякі німецькі газети. Зокрема, малюнки опубліковані на першій шпальті номера берлінської газети BZ, що вийшла в четвер, 8 січня.

  Малюнки Charlie Hebdo також опублікувала данська газета Berlingske.

  Ще ряд ЗМІ опублікували розмиті карикатури або обрізані обкладинки Charlie Hebdo, на яких карикатур майже не видно. Так вчинили The Telegraph, New York Daily News, Associated Press та кілька інших видань.

  У той же час, як зазначає BuzzFeed, більшість провідних газет, телеканалів і новинних сайтів США вирішило не публікувати карикатури пророка Мухаммеда. Зокрема, таку позицію зайняли американські телеканали NBC, CNN, ABC і CBS.

  7 січня вранці у Парижі в редакцію Charlie Hebdo увірвалося троє озброєних чоловіків, які відкрили стрілянину. В результаті, загинуло 12 людей та щонайменше 10 отримало поранення.

  Сатиричний журнал Charlie Hebdo, який видається із 1969 року, раніше неодноразово провокував скандали, друкуючи провокативні карикатури на відомих політичних, суспільних та релігійних діячів.

  Найбільшого розголосу набула публікація у 2006 році карикатур на пророка Мухаммеда - ісламісти заявили, що це груба образа їх віри та почали надсилати на адресу редакції численні погрози.

  Попередній матеріал
  В Україну заходить черговий путінський "гумконвой"
  Наступний матеріал
  В Україну повертається тепло
  Теги:

  Один із підозрюваних у паризькому теракті здався поліції

  Серед вбитих журналістів у Парижі - головний редактор Charlie Hebdo

  Десятки тисяч парижан зійшлися в центр міста

  Кількість жертв стрілянини в Парижі зросла до 12