17tv.com.ua

Розслідування Reuters: Старша дочка Путіна - біомедик

  Життя старшої дочки Володимира Путіна, Марії, ще більше приховане від сторонніх очей, ніж її сестри.

  Агентство Reuters провело своє розслідування, але так і не змогло знайти в достовірних джерелах її фотографій у дорослому віці.

  Марія, яка народилася 28 квітня 1985 року, вивчала біологію в Санкт-Петербурзькому університеті і медицину в Московському державному університеті. За повідомленнями в російській і західній пресі, вона вийшла заміж за голландського бізнесмена Йорріта Йоостен Фаассена. У деяких статтях стверджувалось, що вона протягом деякого часу жила в Нідерландах, але ця інформація не підтверджена.

  Раніше цього року Путін сказав, що обидві його дочки живуть у Москві, але не навів жодних деталей. Марія зараз носить прізвище Фаассен і під цим ім'ям робить кар'єру у сфері біомедицини, спеціалізуючись на ендокринній системі.

  На сайті системи "Істина", якою користуються вчені та науковці МГУ, вона позначена як співавтор п'яти праць, опублікованих за останні два роки. Одна з них називається "Стан антиоксидантної системи крові у пацієнтів з акромегалією".

  Вона також є співавтором книги про "ідіопатичну низькорослість" у дітей, опублікованій цього року видавництвом Lambert Academic Publishing. Марія - кандидат наук в ендокринологічному науковому центрі в Москві, який веде благодійну програму "Альфа-Ендо", що допомагає дітям з ендокринними захворюваннями. На офіційному сайті проекту викладена презентація, зроблена Марією.

  Фаассен повідомила Reuters електронною поштою, що запити про інформацію з приводу наукового центру мають бути адресовані його керівництву. Вона не відповіла на запитання про те, коли вона вийшла заміж і чи вплинув пост батька на її кар'єру.

  "Альфа-Ендо" фінансується "Альфа-банком", великою російською фінансовою організацією з дочірніми структурами у США, Великій Британії та на Кіпрі. Найбільшим акціонером є Михайло Фрідман, мільярдер з інтересами в банківській, енергетичній та телекомунікаційній сферах. Представник банку сказав: "Альфа-банк" і "Альфа-груп", в широкому сенсі, виступають спонсорами проекту і все... Ми не в курсі, хто ще бере участь у проекті".

  Чоловік Марії працював у "Газпромбанку", великому кредиторі, що має тісні зв'язки з оточенням Путіна. Принаймні, до серпня цього року Йорріт Йоост Фаассен згадувався як заступник керівника російської консалтингової компанії "МЕФ-Аудит" на її офіційному сайті. Його ім'я більше не значиться на сайті, і він не відповів на прохання про коментар.

  Нагадаємо, Reuters провів розслідування про молодшу дочку Путіна та її чоловіка-мільярдера.

  Попередній матеріал
  Сьогодні Порошенко зустрінеться з новообраними керівниками міст
  Наступний матеріал
  У російському Донецьку розпочалося засідання у справі Надії Савченко
  Теги:
  Loading...