Фото glavred.info

"Роснєфть" просить у влади РФ ще трильйон з "Фонду національного добробуту"

  Найбільша російська нафтова компанія "Роснєфть" звернулася до віце-прем'єра Аркадія Дворковича з проханням виділити кошти з "Фонду національного добробуту" не пізніше 1 червня 2015 року.

  В іншому випадку компанія погрожує відкласти розробку двох родовищ на кілька років і знизити план з видобутку нафти, через що доходи бюджету скоротяться більш ніж на 90 млрд рублів, передає "Медуза".

  Про таке йдеться у листі глави "Роснєфті" Ігоря Сєчіна до Дворковича. Заявка "Роснєфті" містить 28 проектів загальною вартістю в 1,3 трильйона рублів.

  На кошти "Фонду національного добробуту" претендує також газовий проект "Роснефти" – "Роспан". При обмеженні фінансування, попереджає Сєчін, "Роспан" не виконає обіцянок із збільшення видобутку газу до 2018, через що "очікується невиконання законтрактованих зобов'язань з поставки газу".

  Журналісти нагадують, що "Роснєфть" домагається виділення держкоштів на інвестиційні проекти з серпня 2014 після того, як компанія потрапила під економічні санкції і позбулася доступу до західних кредитів.

  Міністерства поки що схвалили тільки п'ять проектів із заявки "Роснєфті". На них компанія може отримати більше 300 мільярдів рублів.

  Попередній матеріал
  Екс-президента Єгипту Мухаммеда Мурсі засуджено до 20 років ув'язнення
  Наступний матеріал
  У Харкові СБУ затримала трьох беркутівців за підозрою у розстрілі євромайданівців

  Росія ввела фінансові санкції проти Греції, Північної Кореї, Сирії, Ірану

  У разі ескалації конфлікту на Донбасі, санкції проти Росії треба посилити - МЗС Естонії

  Санкції Заходу проти Росії вже суттєво вплинули на її економіку - США

  Путін "не бачить нічого катастрофічного" у трильйонних збитках Росії від санкцій