ukiphone.altervista.org

Російський виробник антивірусів Касперський запевняє, що не працює на ФСБ

  Засновник компанії "Лабораторії Касперського" звинуватив у брехні агенцію Bloomberg, яка повідомила про співпрацю його компанії з спецслужбами РФ, але не спростував тісних знайомств з посадовцями силових відомств.

  Про таке повідомляє РБК.

  Євген Касперський різко відреагував на публікацію Bloomberg про те, що його компанія нібито співпрацює з російськими спецслужбами і передає ФСБ дані користувачів.

  Свою позицію росіянин виклав сьогодні, у п'ятницю, у себе в блозі. Він визнав частину викладених фактів, зате на решту відреагував дуже різко і експресивно. Відповідь бізнесмена переповнена виразами, на зразок "порція г..на", "неправда", "відверта брехня", "домисли", "припущення", "висновки, ґрунтовані на невірній інформації і хибно витлумачені".

  При цьому Касперський визнав, що частину інформації агенція Bloomberg здобула за допомогою його власних працівників (вочевидь йдеться про систематичні походи в баню з ФСБ-шниками). Касперський обурений: "Треба б ще з'ясувати імена негідників, які такий інсайд здавали. І що вони накопали? Та нічого!"

  "Я ходжу в баню (коли в Москві), ми звільняємо менеджерів (та у якій компанії цього не буває?), Багато в компанії говорять по-російськи (на жаль, це генетичний огріх), наш юрдиректор служив у 18 років строкову на кордоні, все", - запевнив Касперський.

  Він іронізує: "Серйозне новинне агенство Блумберг шукало зв'язок з "російськими шпигунами" - і знайшло тільки ... баню. Ура!".

  Прес-служба "Лабораторії Касперського" також виступила з офіційним спростуванням матеріалу Bloomberg, але уже в більш стриманому тоні.

  Напередодні агенція Bloomberg оприлюднила матеріал з посиланням на шістьох колишніх і діючих співробітників "Лабораторії Касперського", в якому йдеться про співпрацю компанії з російськими спецслужбами. У статті повідомляється, що з 2012 року компанію залишили високопоставлені менеджери (передусім з вищого керівництва компанії прибрали іноземців), а на їх місце привели людей, які мають тісні зв'язки з російськими військовими або розвідувальними структурами. За даними агенції, деякі з цих нових менеджерів активно допомагають ФСБ розслідувати справи і при цьому використовують дані окремих клієнтів компанії з 400 млн. користувачів, які встановили програмне забезпечення "Лабораторії Касперського".

  Попередній матеріал
  В Одесі та Харкові силовики особливу увагу на сьогодні приділяють розважальним закладам - СБУ
  Наступний матеріал
  Порошенко призначив нового начальника Центру спецоперацій боротьби з тероризмом СБУ
  Теги:

  СБУ виявила близько 600 антиукраїнських груп у соцмережах, які контролює ФСБ

  ФСБ обшукує квартири журналістів у Криму

  ФСБ хоче перекинути на Донбас кримських зрадників з СБУ - Тимчук

  ФСБ вербує мешканців прикордонних районів України - СБУ