Фото ng.ru

Російський суд визнав винними фігурантів справи щодо аварії в московському метро

  Сьогодні, 9 листопада, Дорогомиловський суд Москви, що розглядає справу про катастрофу в Московському метрополітені в липні 2014 року, виніс обвинувальний вирок.

  Про це пише Meduza.

  Про те, що підсудні визнані винними, оголосив суддя Антон Толстой, зачитуючи мотивувальну частину вироку. Термін покарання підсудним назвуть пізніше.

  Звинувачення раніше попросило засудити підсудних до термінів від 5,5 до 6,5 років позбавлення волі. Сторона захисту наполягала на виправдувальному вироку.

  За версією слідства, аварія сталася через недотримання правил безпеки під час проведення робіт з урізання стрілочного переводу. Всі підсудні свою провину не визнали.

  Як зазначає видання, за фактом аварії в московському метро порушено ще одну кримінальну справу - стосовно невстановлених осіб, які можуть бути причетні до аварії. Розслідування цієї справи поки не завершено. 

  Нагадаємо, аварія у московському метрополітені сталася 15 липня між станціями "Парк Победы" та "Славянский бульвар". З рейок зійшли три вагони. Внаслідок аварії загинули 24 людини, ще 188 були поранені.

  Попередній матеріал
  Проект судової реформи з'явиться в парламенті до кінця цього тижня – Порошенко
  Наступний матеріал
  Президент сподівається, що завтра Рада проголосує за безвізовий пакет законів