money-talks.ru

Російський рубль знову падає слідом за нафтою

  Біржовий курс долара перевищив 77 рублів, а євро стало вище 84 рублів. Курс рубля до світових валют знижується на тлі здешевлення нафти.

  У Росії біржовий курс євро на торгах 15 січня перевищив 77 рублів, до 12:48 мск вартість американської валюти сягнула 77,04 рубля. Це на рубль вище за рівень попереднього закриття. Євро до цього ж часу коштувало 84,07 рубля, піднявшись майже на півтора рубля, повідомляє УНІАН з посиланням на російське видання.

  Біржові курси світових валют оновили максимуми з кінця 2014 року. Офіційний курс долара, встановлений Центробанком РФ на 16 січня, становить 76,5 рубля, курс євро – 83,2 рубля. 

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 15 січня 2016 року, ціна на нафту марки Brent знову впала нижче психологічної позначки в $30 за барель. На думку аналітиків, нафтові ціни падають через побоювання інвесторів щодо стану світової економіки, зокрема волатильності на ринках Китаю. Крім того, ціни на вуглеводні відчувають тиск через очікування пропозиції нафти від Ірану, який чекає зняття санкцій з найближчим часом.

  Попередній матеріал
  Біля Греції перевернувся човен з мігрантами - загинули діти
  Наступний матеріал
  Лукаш і надалі перебуватиме на свободі