Фото obozrevatel.com

Російський пропагандист Кисельов просить Євросуд зняти з нього санкції

  Чільний пропагандист Кремля, директор агентства "Россия сегодня" і телеведучий Дмитро Кисельов оскаржив у суді санкції, які ввів проти нього Євросоюз.

  Як повідомляє Meduza, автор знакової фрази "стереть США в радиоактивный пепел" подав позов до Європейського суду загальної юрисдикції. У своєму позові Кисельов скаржиться, що Євросоюз помилково ввів проти нього санкції за підтримку російської політики щодо України, оскільки він не займає високих державних постів, а просто "висловлює свою думку, як журналіст". На думку Кисельова, ЄС також порушив його право на свободу слова. Позов був поданий ще у травні 2015 року, але відомо про нього стало тільки зараз.

  Дмитро Кисельов внесений до списку санкцій навесні 2014 року. Йому заборонено в'їзд на територію ЄС, а також володіння нерухомістю та іншими активами на теренах Європейського союзу. У квітні 2014 року Кисельова не пустили до Норвегії через санкції.

  Кисельов веде передачу "Вести недели", в якій викриває "антиросійські змови" та "загнивання" країн Заходу, і поширює пропагандистські фейки про "звірства українських фашистів", на зразок вигадки про "розіп'ятого хлопчика". Агентство "Россия сегодня" різними мовами і у різних країнах старанно ретранслює лише кремлівську точку зору і на Заході асоціюється саме із одіозним Кисельовим, що спричиняє накладення на неї санкційних обмежень (наприклад, рахунки агенції відмовились обслуговувати британські та іспанські банки). Поява пропагандиста у соцмережах, на яку він зважився лише цього літа, викликала масу лайок і прокльонів на його адресу з боку користувачів, а в Україні він став традиційним предметом для висміювання.

  Попередній матеріал
  Семерак: "Не варто змішувати долю виконання Мінських угод з долею побудови моделі держави в Україні"
  Наступний матеріал
  Франція починає розвідувальні польоти над Сирією, плануючи нанесення авіаударів
  Теги:
  Loading...