Дзеркало тижня

Російський посадовець назвав арешт майна РФ за кордоном "контрибуцією без перемоги у війні"

  "Підіть і виграйте війну, і ви отримаєте контрибуцію. Тільки такий порядок. Не буває навпаки", – лютує чиновник.

  Віце-президент "Роснефти" Михайло Леонтьєв назвав рішення Бельгії про арешт активів Росії за позовом колишніх акціонерів ЮКОСу "маніфестацією хамства". Про це повідомляє depo.ua з посиланням на російські ЗМІ. Леонтьєв також у типовій для російських чиновників та політиків хамській манері заявив, що чим менша країна, "тим більше вона потребує маніфестації своєї величі в рамках реалізації обраних старшими власниками даної держави цінностями. Я думаю, далі буде Данія, Монако, Андорра. Якщо вони там перепили пива бельгійського, це не наша проблема. Це проблема абстиненції, вона вирішується візитом до лікаря. Це все нагадує дитячі незрілі статеві ігри з публічним роздратуванням органів", - не тямиться з люті чиновник.

  На думку віце-президента "Роснефти", Бельгія вирішила отримати від Росії контрибуцію, не вигравши при цьому війну. "Підіть і виграйте війну, і ви отримаєте контрибуцію. Тільки такий порядок. Не буває навпаки", - закликає Леонтьєв.

  Напередодні ж друг Путіна, голова російської залізниці РЖД Володимир Якунін не вигадував таких складних конструкцій і просто назвав бельгійців "ідіотами": "Окрім як "ідіоти" та побажати звертатися до психіатра, нічого сказати не можу". При цьому він не вважає, що РЖД варто чекати арешту своїх активів, передає depo.ua. "Ми акціонерна компанія, ми не держава, забезпечувальні заходи можуть застосовуватися щодо майна держави", - сказав глава РЖД.

  Попередній матеріал
  Лубківський заявив, що йде з посади вслід за Наливайченком
  Наступний матеріал
  На всіх напрямках в АТО ворог застосовує великокаліберну артилерію, на Луганщині ще й "Гради" – Лисенко
  Теги:
  Loading...