газ 5.ua

Російський Мурманськ залишився без газу

  Трьохсоттисячне місто на Кольському півострові, центр Мурманської області РФ, залишилось без газу.

  Мешканці Мурманська уже кілька тижнів скаржаться на зниження тиску газу в системі, а останні кілька днів "блакитне паливо" у квартирах зникає зовсім, передає агенція FlashNord. У місцевому енергетичному монополісті ВАТ "Мурманоблгаз" перебої з газом пов'язують з боргами підприємства перед постачальниками. У компанії обіцяють вирішити ситуацію "у найближчі дні і на наступному тижні".

  Проблеми з газопостачанням жителів Мурманська виникають не в перший раз. Так у серпні 2013 року через нестачу палива без комунального ресурсу залишилася більша частина мешканців обласного центру та низки навколишніх міст, крім того погас "вічний вогонь" біля меморіалу Захисникам Заполяр'я.

  Тоді керівництво ВАТ "Мурманоблгаз" звернулося до арбітражного суду з позовом проти регіонального уряду, який звинуватили у газовій кризі. Однак протистояння закінчилось поразкою компанії, а її голова був змушений залишити посаду. ВАТ "Мурманоблгаз" – єдиний постачальник "блакитного палива" в Мурманську область. Із загального обсягу реалізації газу майже 80% споживає населення для приготування їжі.

  Попередній матеріал
  Fitch і S&P знизили рейтинг Києва до дефолтного
  Наступний матеріал
  Міністра юстиції викликають до Генпрокуратури
  Теги:
  Loading...