Російський "КамАЗ" наступного місяця пропрацює лише 7 днів

  Раніше на заводі планували працювати 12 днів, але нема для кого – продажі впали вдвічі. Робітники ж втратять щонайменше третину зарплати.

  "КамАЗ" вніс зміни до червневого графіку роботи у зв'язку триваючим падінням ринку вантажної техніки, передає "Интерфакс" з посиланням на корпоративну газету підприємства. Прийнятий раніше графік роботи в червні припускав 12 робочих днів, тепер йдеться лише про сім.

  Як зазначають на "КамАЗі", можливості збільшити продажі автомобілів немає, тому керівництво компанії прийняло рішення про коригування графіка роботи у відповідності з попитом на автомобілі.

  "На жаль, сьогодні нам не вдається довгострокове планування, тому що ситуація на ринку змінюється щодня. У червні ринок чекає від нас певної кількості автомобілів, і для виконання цього замовлення буде потрібно всього лише сім робочих днів", – цитує повідомлення слова заступника генерального директора "КамАЗу" Олександра Ушеніна.

  Через це адміністрація підприємства у визначені дні офіційно оголосила вимушений простій без присутності на робочих місцях з оплатою в розмірі 2/3 середньої заробітної плати відповідно до трудового законодавства. Таких днів у червні буде п'ять. Вони будуть використані для організації тимчасових робіт і випереджаючого навчання. У компанії відзначають, що на "КамАЗі" програма тимчасової зайнятості поширюється і на робітників, і на інженерно-технічних працівників.

  "Интерфакс" зазначає: у січні-квітні "КамАЗ" реалізував в Росії 5 тис. вантажівок, що на 49% менше, ніж за аналогічний період 2014 року. За даними компанії, російський ринок вантажних автомобілів впав одразу на 62% порівняно з аналогічним періодом минулого року. При цьому ВАТ "КамАЗ" є найбільшим російським виробником вантажних автомобілів. В РФ – його частка на російському ринку за підсумками чотирьох місяців – 54%.

  Попередній матеріал
  У Маріуполі стартувала всеукраїнська паломницька акція "Відвага милосердя"
  Наступний матеріал
  У США оприлюднили аналітичний звіт "Ховаючись на видноті: війна Путіна в Україні"

  Російські вантажівки вкотре вдерлися на територію України

  Бійці "Донбасу" знищили під Широкиним КамАЗ з боєприпасами і піхотою ворога – Семенченко

  Кремлівське бряцання ядерною зброєю загрожує європейській безпеці – генсек НАТО

  До Горлівки привезли два КамАЗи з тілами убитих терористів – ЗМІ