5.ua

Російський депутат: успіх України буде найважливішим прикладом для Росії

  Росіянам потрібен позитивний приклад успішної революції.

  Про це в ексклюзивному інтерв'ю 5.ua розповів російський політичний діяч, підприємець, депутат Державної думи Росії 5-го і 6-го скликань, єдиний депутат російського парламенту, що відмовився голосувати за анексію Криму, Ілля Пономарьов.

  Свої часті візити в Україну він пояснив тим, що намагається зробити все можливе, щоб українська економіка стала успішною. "…бо ваш успіх – це успіх перетворення в Росії. Нам потрібен позитивний приклад, що революція успішна. Будь-яка допомога вам – це, вважаю, допомога нам", - зазначив депутат.

  Пономарьов зауважив, якщо завдяки "повороту" на Захід рівень життя українців поліпшиться, це означатиме, що росіянам треба йти тим самим шляхом. "Все одно всі ж на вас дивляться. У нас купа родинних зв'язків. Інформаційно все ж таки один для одного ми певною мірою прозорі. Тому, власне, зараз і вирішується, хто правий: Путін чи український народ", - сказав депутат.

  Він також додав, що багато його товаришів прагнуть всіляко допомогти Україні не тому, що "вони більше патріоти України, ніж Росії, а тому що вони патріоти Росії і вважають, що таким чином можна змінити ситуацію у нас на батьківщині".

  Попередній матеріал
  МВФ: Українська економіка залишається слабкою, але демонструє ознаки стабілізації
  Наступний матеріал
  На Івано-Франківщині підпалили три сільські ради