фото Радіо Свобода

Російський байкер Залдостанов перейшов до погроз: "Пацюк може кинутись"

  Лідер пропутінського байк-клубу "Нічні вовки" Олександр Залдостанов на прес-конференції в російському консульстві в Бресті у вівторок 28 квітня заявив, що "русофоби" поплатяться за свої дії.

  Про це Залдостанов повідомив, коментуючи ситуацію з російськими байкерами, яких напередодні не впустили до європейських країн, передає "Радіо Свобода".

  У розмові з польським журналістом він перейшов до погроз: "Тим, хто затівають цю русофобію, русофобію затівають, ось це ось, ось це, затівають все ось це, я цим людям оце адресовую – дограєтеся з цією русофобією, яку ви тут затіваєте. Я не кажу і не адресую це якимось конкретним особам, а взагалі. Більше того, я вдячний польському народу за підтримку, і я про це сказав на прес-конференції".

  Залдостанов не конкретизував свої погрози, проте натякнув журналістам, що мова йде про якісь провокації. Він спробував пояснити свою думку: "Ви давайте мене тільки не провокуйте різними питаннями, самі на такі питання відповідайте – чим це все може скінчитися, вся ця триваюча істерія. Знаєте, іноді боязкувата людина – як пацюк, загнаний в кут. Пацюк, який може кинутися і вкусити. Так і боягуз з переляку може вистрілити. Я це маю на увазі. Ось ця істерія, мракобісся може змусити їх натиснути на курок. Що буде потім - думаю, не треба нікому пояснювати", – завершив промову московський "антимайданівець".

  Як повідомлялося раніше, Литва не дозволила перетнути свій кордон трьом мотоциклістам з Росії. У прикордонній службі Литви повідомили, що байкерів 27 квітня завернули назад на кордоні з Білоруссю, тому що вони не мали документів, які б доводили справність їх мотоциклів.

  Польща ж 27 квітня не дозволили перетнути свій кордон 10 членам "Нічних вовків". Як повідомив ватажок цієї групи Андрій Бобровський, їх "три години обшукували, їсти і пити не давали, тримали у душному приміщенні. Обшукували досконально, кожну шкарпетку і косметичку".

  Росія засудила рішення Польщі і закликала надати пояснення.

  Близько 20 російських мотоциклістів, в тому числі члени московського клубу "Нічні вовки", близькі до президента Росії Володимира Путіна, 25 квітня почали мотопробіг з Москви до Берліна за маршрутом радянської армії під час Другої світової війни. Польща 24 квітня заявила, що не пропустить групу мотоциклістів. Прем'єр країни Єва Копач назвала акцію російських байкерів провокацією.

  Попередній матеріал
  На окупованих територіях Донбасу маса підприємств де-факто працює на економіку бойовиків - Гармаш
  Наступний матеріал
  Росія арештувала майно фабрики Roshen у Липецьку
  Теги:

  Литовські прикордонники не пропустили російських байкерів

  Путінські байкери намагаються в'їхати до Польщі інкогніто - прикордонники

  У Меркель звернулися до Штайнмаєра з проханням анулювати візи путінським байкерам

  Глава МЗС Чехії назвав мотопробіг путінських байкерів провокацією