tvk6.ru

Російського мільярдера затримали у справі про теракт п'ятирічної давнини

  Власника московського аеропорту "Домодєдово" мільярдера Дмитра Камєнщика звуинувачують у недбалості щодо безпеки аеропорту, внаслідок чого у 2011 році стався теракт

  На мить теракту в "Домодєдово" не перевіряли всіх, хто заходить всередину, лише пасажирів перед вильотом. Повну перевірку запровадили лише два роки тому на вимогу МВС. Одну кримінальну справу щодо системи безпеки вже закрили за відсутністю складу злочину.

  Однак ще до завершення слідства відкрили другу - за статтею стосовно надання послуг, що не відповідають правилам безпеки. За цією справою під вартою уже півроку перебувають троє людей із топ-менеджменту аеропорту.

  Сьогодні суд має визначити, чи утримуватимуть Каменщика під вартою. Це перше затримання бізнесмена такого рівня після Володимира Євтушенкова у 2014-му. Перед затриманням Каменщик посідав 27 місце в російському списку Forbes. У 2015 році журнал оцінив його статки в $3,8 млрд.

  Теракт стався в січні 2011 року. Смертник проніс у залу очікування вибухівку і підірвав себе. Загинули 37 людей, ще 170 зазнали поранень. 

  Попередній матеріал
  Держкіно заборонило ще понад 20 російських фільмів і серіалів
  Наступний матеріал
  Завтра у Києві під час меморіальних заходів порядок охоронятимуть близько 5 тис. поліцейських
  Loading...

  Російська прокуратура перевіряє аеропорт «Домодєдово»

  Московський суд виніс вирок у справі про теракт в аеропорту «Домодєдово»

  Кількість жертв теракту в аеропорту "Домодєдово" зросла до 37 людей