Twitter

Російського консула збентежив "гей-бар" на земельній ділянці Путіна

  Група шведів побудувала модель бару "Голуба устриця" на Аландських островах, через що російський консул звернувся до фінської поліції.

  Як повідомляє The Guardian, активісти таким чином виступили на захист прав представників сексуальних меншин у Росії. Їхня дерев'яна конструкція була оснащена ліхтариками і вивіскою "Голуба устриця" - на часть гей-бару з фільму "Поліцейська академія".

  "Це зухвале хуліганство", - заявив фінським журналістам консул Росії на Аландських островах Михайло Зубов. "Інцидент був класифікований як порушення кордону, а також як порушення санітарних норм", - повідомили у фінській поліції.

  "Ми очікували трохи більше енергійної реакції з боку росіян, що вони негайно вдарять по нашому гей-бару ракетами "Скад", але, здається, що вони просто боягузи", - заявили шведській газеті організатори акції, комедійний хіп-хоп дует Far & Son.

  Аландські острови розташовані між Швецією та Фінляндією, це автономний регіон Фінляндії з власним парламентом, архіпелаг, що складається з 6 тисяч островів і населений 28 тисячами людей, що розмовляють переважно шведською. Канцелярії президента Росії належить там 1,78 га землі з береговою лінією 200 м.

  Попередній матеріал
  Чижмарь про арешт Мосійчука: "Такого парламент не бачив давно"
  Наступний матеріал
  Чумак: ВР порушила регламент - "треба було дати виступити"
  Теги:
  Loading...