Фото ipress

Російські війська підпалили заповідник "Земля леопарда" у Приморському краї

  У національному парку "Земля леопарда" в Приморському краї РФ під час військових навчань виникла пожежа. Військове керівництво не повідомило місцеву владу про цей випадок, тому вигоріло 13 га заповідної території.

  Про таке повідомляє портал "Медуза".

  За словами представників адміністрації парку, під час тактичних стрільб на військовому полігоні, розташованому на території "Землі леопарда", загорілася суха трава.

  Військові - організатори навчань "не повідомили дирекцію нацпарку про загорання, проте інспектори оперативно прибули на місце", – повідомили представники "Землі леопарда". Гасіння пожежі, що перекинулася на суміжну ділянку, зайняло близько восьми годин. Загальна площа пожежі склала 13 гектарів.

  У свою чергу, представники командування Східного військового округу заявили, що на полігоні Бамбурова, розташованому в межах нацпарку "Земля леопарда", під час проведення планових занять з бойової підготовки дійсно загорілася суха трава. Проте за їхньою версією, пожежа була згашена силами військової пожежної бригади. Справитися з вогнем вдалося за дві години, а загальна площа пожежі, за словами військових, склала близько 3 гектарів.

  Національний парк "Земля леопарда" був створений в Приморському краї 5 квітня 2012 з метою зберегти і відновити популяцію далекосхідного леопарда. На території РФ проживають близько 50 особин далекосхідного леопарда, більше половини з них – в нацпарку в Приморському краї. Чи постраждали леопарди від пожежі – не повідомляють.

  Попередній матеріал
  Російський "гумконвой" привіз на Донбас гербіциди - Держприкордонслужба
  Наступний матеріал
  У центрі Києва розбирають будинок, у якому жив перший Президент України Михайло Грушевський

  Російським підрозділам поставлено завдання не випускати терористів з Донбасу – штаб АТО

  Нідерландська прокуратура підозрює російського генерала у причетності до загибелі малайзійського Boeing-777

  В Луганській області невідомі атакували війська РФ, в бою росіяни зазнали втрат – штаб АТО

  Понад 120 російських вантажівок вдерлися на територію України - Держприкордонслужба