Change.org

Російські студенти погрожують акцією протесту через скасування проїзних

  Публічно проти такої новації наважились виступити студенти з міста Великий Новгород – вони написали петиції до місцевої влади та до Путіна, і заявили, що вийдуть на вулиці.

  Петиція з вимогою повернути пільговий проїзд опублікована на сайті Change.org. Вони пояснили своє обурення тим, що звичайний проїзний коштує набагато більше за стипендію. "1 600 рублів вартість проїзного, більше стипендії (стипендія у ВНЗ близько 1200, в коледжі близько 500-800 рублів). Взуй, вдягни, нагодуй себе, вчися на очному і плати 1600 за проїзний?! Так чи що?"

  Студенти пишуть, що іще недавно проїзд громадським транспортом коштував 15 рублів, а тепер уже 22. "За що? Автобуси новими не стали, кондуктори ті ж, водії як не бачили пасажира під дверима, так і не бачать! Враховуючи, що середня зарплата, яку може дозволити собі студент очного відділення не більше 5-10 тисяч рублів! Спочатку студентський став коштувати як у Петербурзі, тепер зовсім скасували, і вони думають, що студенти, як покірні холопи мовчати будуть – не має будуть!!!" – запевнили активісти.

  Студенти попередили: "Ми пишемо петицію до адміністрації міста, потім до приймальні президента РФ, ми вийдемо на площу Великого Новгорода". На момент написання новини петицію підписали 1380 однодумців.

  Нагадаємо, 15 січня на акції протесту вийшли кубанські пенсіонери – їм місцева влада теж скасувала пільгові проїзні.

  Попередній матеріал
  Москва більше не хоче платити гроші Донбасу – депутат Держдуми
  Наступний матеріал
  Найближчими днями із полону бойовиків мають звільнити 25 людей - Тандіт
  Теги:
  Loading...