news.pn

Російські опозиціонери не змогли домогтися через Верховний суд реєстрації на виборах

  Верховний суд РФ відхилив скаргу опозиції на відмову зареєструвати список партії "Парнас" на виборах у Новосибірській області.

  Як повідомляє Meduza, про це написав юрист заснованого Олексієм Навальним Фонду боротьби з корупцією Іван Жданов у своєму мікроблозі на Twitter. Він зазначив, що судді радилися всього 10 хвилин. Допис він закінчив не без оптимізму: "Ідемо далі".

  Новосибірський обласний виборчком наприкінці липня відмовився зареєструвати кандидатів від опозиції на виборах у місцеві парламенти, які відбудуться 13 вересня. У зібраних "Парнасом" підписах на підтримку кандидатів виявили занадто високий відсоток браку. Опозиціонери, у свою чергу, посилалися на помилки в базі ФМС, за якою перевіряли підписи, і на некоректні запити з боку виборчкому.

  На базі "Парнасу" та Партії прогресу Навального була створена "Демократична коаліція", яка мала намір взяти участь у виборах у чотирьох областях - Новосибірській, Костромській, Магаданській та Калузькій. У перших трьох регіонах виборчкоми забракували підписи на підтримку кандидатів, у Калузькій області опозиція сама відмовилася від участі у виборах. Успішно оскаржити рішення виборчкомів вдалося лише в Костромській області - відмову в реєстрації списків у цьому регіоні визнали незаконною. 

  Попередній матеріал
  Північна і Південна Кореї домовилися провести зустріч розділених війною сімей
  Наступний матеріал
  У Керчі облили чорною фарбою білборд із зображенням Путіна
  Теги:
  Loading...