44.ua

Російські хакери зламали сайт Росреєстру і розмістили там вітання Україні

  Хакери привітали Україну з Днем незалежності на федеральному сайті РФ і закликали до спільної боротьби проти "кремлівсько-терористичного режиму КДБіста Путіна".

  Російські хакери з руху "Анонімус" привітали Україну з Днем Незалежності на федеральному сайті служби державної реєстрації, кадастру і картографії РФ, передає видання 44.ua. Активісти зламали титульну сторінку офіційного сайту установи та розмістили там постер із повідомленням такого змісту: ""Ми, хакери "Анонімус" Росії, вітаємо усіх наших братів-українців з Днем Незалежності України, і щиро бажаємо найшвидшої перемоги кремлівсько-терористичним окупаційним режимом КДБіста Путіна".

  Хакери запевнили: "Ми з вами! Ми за вас! Ми – разом! Наш спільний ворог буде розбитий, а кровні узи наших народів ніколи не будуть розірвані більшовицькими тиранами та їхніми прихвоснями! Слава Україні! Слава Росії! Слава Русі!"

  Сьогодні вранці, 25 серпня, сайт відновив штатну роботу, однак файл постера усе ще можна знайти на його сервері у версії для PDA.

  44.ua

  Окрім хакерів, підтримку та вітання Україні висловила опозиційна до Путіна організація російських націоналістів "БАРС" ("Балтійський авангард російського спротиву"). Активісти розмістили добірку тематичних матеріалів та вітання на своїй сторінці з такими словами: "Ми вітаємо наших українських братів, вимушених і сьогодні зі зброєю в руках боронити суверенітет своєї Батьківщини, і бажаємо Україні дійсного економічного процвітання, сильного громадянського суспільства та політичної стабільності".

  Попередній матеріал
  Вартість бензину в Україні впала на 50-60 копійок і знижуватиметься далі - експерт
  Наступний матеріал
  Я впевнений, що ми маємо демонструвати силу українського війська - Порошенко
  Теги:
  Loading...