скріншот з відео Youtube/whyfreetibet

Російські далекобійники звинувачують Путіна в порушенні конституції і вимагають провести референдум

  Російські далекобійники записали звернення до президента РФ, у якому звинувачують його у порушенні конституції і вимагають провести референдум.

  Відповідне відеозвернення до Володимира Путіна було опубліковано в Youtube напередодні, 12 грудня, у день конституції РФ.

  У повідомленні зазначається, що з 11 листопада протестує більша частина вантажоперевізників країни. Вони вимагають розглянути питання щодо плати за проїзд федеральними дорогами. Утім їхні вимоги ігноруються.

  У зверненні до Путіна активісти, зокрема, наголосили: "Якщо народ у нашій країні більше нічого не вирішує, будьте ласкавими, погодьте текст конституції відповідно до дійсності. Але є й інший вихід: ми, далекобійники Росії, вимагаємо провести референдум щодо скасування системи збору платежів за проїзд вантажних автомобілів у понад 12 тонн по федеральних трасах".

  Нагадаємо, 1 грудня 2015 року далекобійники Росії висунули Путіну ультиматум: якщо до 3 грудня нова система зборів податків за проїзд багатотонного транспорту "Платон" продовжить роботу, далекобійники рушать на Москву. Рішення ухвалили у Ростові-на-Дону. 3 грудня російські "далекобійники" почали збиратися під Москвою перед акцією 4 грудня. 

  Попередній матеріал
  У Пакистані на ринку стався теракт - щонайменше 15 людей загинули
  Наступний матеріал
  Українська біатлоністка Варвинець виборола бронзу на етапі Відкритого кубка Європи
  Теги: