Открытая Россия

Російські "далекобійники" збираються під Москвою перед акцією 4 грудня

  4 грудня далекобійники збираються провести головну акцію протесту проти додаткових поборів через систему "Платон".

  Зараз основний пункт збору фур знаходиться в 30 кілометрах від Москви, передає "Відкрита Росія", однак точне місце збору водії просять нікому не називати. До них вже зараз періодично під'їжджає поліція і намагається змусити їх роз'їхатися під приводом, що довго на одному місці стояти не можна. "Далекобійники" чекають колони з Петербурга, які завтра зможуть до них приєднатися, щоб вдень або ближче до вечора 4 грудня всім разом поїхати на МКАД. Поки не ясно, чи йде мова про блокування кільцевої дороги чи водії просто проведуть демонстраційний проїзд навколо Москви. Також вони підтримують зв'язок і з водіями фур з Дагестану і з тими, хто стоїть на трасі М4 "Дон".

  А за даними видання "Коммерсант", водії вантажівок збираються провести на МКАД акцію під назвою "Равлик" – вони займуть два ряди на дорозі і будуть рухатися з мінімальною дозволеною швидкістю. Вони сподіваються, що їхні московські колеги та активісти займуть інші смуги поряд з ними, і вийде повільна колона автомобілів, які не порушують правила, але при цьому створюють проблеми руху.

  Передбачалося, що акція "далекобійників" може бути скасована, якщо президент РФ Путін у зверненні до Федеральних зборів згадає питання про введення збору з великовантажного транспорту. Однак Путін про проблеми водіїв не згадав.

  Як передає Meduza, голова центральної ради Міжрегіонального профспілки водіїв-професіоналів Олександр Котов заявив: "Завтра далекобійники йдуть на Москву. Мені підтвердили рух в Дагестані, підтвердили в Ставрополі, в Курську, в Тулі, скоро підтвердять всі інші". Серед інших у Підмосков'ї вже стоять 200 вантажівок з Дагестану.

  Після виступу Володимира Путіна далекобійники, що дісталися до Підмосков'я за останні дні, приступили до формування колон вантажівок.

  Нагадаємо, Система "Платон" (плата за тонни), призначена для збору оплати за проїзд великовантажних автомобілів федеральними трасами, запроваджена в РФ з 15 листопада. Оператором "Платона" є товариство з обмеженою відповідальністю "РТ-Інвест Транспортні Системи", співвласником якого є син одного із найближчих поплічників Путіна Ігор Ротенберг.

  Попередній матеріал
  Посилити допомогу людям з особливими потребами - такий указ підписав Глава держави
  Наступний матеріал
  ЦВК оприлюднила результати місцевих виборів у Маріуполі та Красноармійську
  Теги:
  Loading...