news.pn

Російські чиновники не дозволяють опозиціонерам зібрати підписи для участі у регіональних виборах

  У Росії кілька опозиційних партій об'єдналися, щоб висунути загальні списки на регіональних виборах 13 вересня, але їхній ініціативі протистоїть бюрократичний апарат.

  Як повідомляє сайт Meduza, у Новосибірську виборча комісія вже не допустила опозиціонерів до виборів, забракувавши ретельно зібрані підписи. У Магадані робоча група виборчої комісії рекомендувала зняти з виборів список кандидатів від партії "Парнас", від якої висуваються члени "Демократичної коаліції".

  У Костромі, де лідером списку від "Демократичної коаліції" йде Ілля Яшин, 27 липня затримали начальника його штабу Андрія Пивоварова. За версією Яшина, той попросив поліцейського перевірити підписи по базі, але у відповідь його затримали. За версією дружнього Кремлю таблоїда Life News, Пивоваров намагався купити базу даних поліції. Яшин це спростував.

  "Демократична коаліція" об'єднує "Парнас", Партію прогресу Олексія Навального, "Демократичний вибір" і кілька інших організацій. Опозиціонери висунулися в Калузькій, Костромській, Новосибірській і Магаданській областях, де 13 вересня пройдуть вибори у місцеві парламенти.

  Нагадаємо, 21 червня у Магадані невідомі побили керівника проекту РосЖКГ Дмитра Таралова. РосЖКГ є частиною заснованого опозиціонером Олексієм Навальним Фонду боротьби з корупцією.

  Попередній матеріал
  Кількість людей на Землі до кінця століття зросте до 11,2 млрд – ООН
  Наступний матеріал
  Росія провалила ухвалення резолюції щодо створення міжнародного трибуналу у справі MH17