Російські бомбардувальники літають над Європою з бойовими ракетами – фотодокази

  Російські реактивні та стратегічні бомбардувальники літають над Балтійським і Північним морями з бойовими крилатими ракетами.

  Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на німецьке видання Rheinische Post. Джерело наводить фотографії Міністерства оборони Норвегії, зроблені з літаків-перехоплювачів НАТО.

  Представник норвезького Міноборони прокоментував знімки так: "Ми не будемо спекулювати на рахунок того, що певні російські військові літаки несли на борту ядерну зброю. Але ми, звичайно, знаємо, що воно стоїть на озброєнні в Росії".

  На одному із фото видно бомбардувальник Ту-95, який має крилату ракету під фюзеляжем. Літаки Ту-95 можуть нести до 16 крилатих ракет із ядерними зарядами, які мають дальність до 6000 кілометрів.

  Також на оприлюднених кадрах видно російських дальній стратегічний бомбардувальник-ракетоносець Ту-22М. На початку лютого один із таких літаків, який ніс ядерну зброю, був помічений біля західного узбережжя Ірландії.

  У виданні зазначили, що літаки російських ВПС часто наближаються на мінімальну відстань до повітряного простору балтійських і скандинавських країн. При цьому вони нерідко вимикають пристрої зв'язку та розпізнавання.

  Попередній матеріал
  У Нью-Йорку продали білий діамант вагою 100 карат за $22 млн
  Наступний матеріал
  Чергова російська ракета впала, збившись з траєкторії

  Винищувачі НАТО супроводили черговий російський літак-розвідник

  Патрульні літаки Латвії знову перехопили над Балтикою російський військовий літак

  Британські винищувачі знову перехопили російський бомбардувальник

  Російський бомбардувальник на надзвуковій швидкості спробував прорватись у бік Данії