anons.uz.ua

Російські банки не можуть замовляти нові картки Visa і MasterCard

  Проблема з випуском платіжних карт російських банків, які потрапили під санкції, стало відомо цього тижня. ЦБ РФ наразі лише пообіцяв розібратися в питанні після отримання додаткової інформації.

  Як передає "Интерфакс", банки, які підпали під західні санкції, не можуть замовити пластикові карти міжнародних платіжних систем навіть для обробки внутрішньоросійських транзакцій, повідомила заступник голови ЦБ РФ Ольга Скоробогатова.

  "Є проблема, що санкційні банки не можуть замовити "пластик" міжнародних платіжних систем – Visa, MasterCard. У чому там складність – ми готові розібратися, потрібно розуміти суть проблеми" – дещо сумбурно підсумувала вона на конференції "Банківські картки: практика і трансформація" у вівторок. Скоробогатова пояснила, що мова йде про замовлення пластикових карт у російських компаній.

  Пізніше вона повідомила журналістам, що про проблему банків, які потрапили під санкції, із випуском нових карт стало відомо цього тижня. ЦБ планує отримати додаткову інформацію і розібратися в питанні.

  За даними агенції, Скоробогатова також повідомила, що в квітні-травні частина російських банків можуть почати обслуговувати картки міжнародних платіжних систем у Криму. Раніше Visa і MasterCard повідомили, що через санкції обробка транзакцій на території республіки проводитися не буде. Зараз же обробка транзакцій всередині Росії вже частково переведена в так звану "Національну систему платіжних карт", запевнили у Центробанку.

  "Интерфакс" нагадує, що всі російські банки, які підпали під санкції, зіткнулися з відключенням своїх карт системами Visa та MasterCard. Пізніше більшість кредитних організацій відновили роботу карт всередині Росії, використовуючи обробку операцій в Об'єднаній розрахунковій системі та інші методи.

  Попередній матеріал
  Слідчі потрапили до помешкання глави люстраційного департаменту Мін'юсту Козаченко
  Наступний матеріал
  У Австралії близнючки витратили $250 тис. на пластику, щоб стати абсолютно однаковими

  Росія готується до провокацій на травневі свята – Яценюк

  Своїми діями Москва змушує весь світ шукати засобів захищатися від російської загрози – речник МЗС

  Рада прийняла постанову про відсіч збройній агресії Росії

  Вранці "Азов" відбив ще одну атаку російських танків