Російське місто затопило нафтою

  В околицях міста Нефтеюганськ (Ханти-Мансійський автономний округ) співробітники МНС та компанії "РН-Юганскнефтегаз" третю добу ліквідовують наслідки прориву на нафтопроводі.

  Розлив нафти в умовах повені призвів до екологічної катастрофи, повідомляє ІА VladNews з посиланням на ugrapro.ru. Площа розливу в даний час перевищує 10 гектар.

  "Ну ось, тепер нас не просто топить, а топить з нафтою. Тепер ні скупатися, ні риби не буде, ні на дачах нічого рости не буде. Після вчорашнього пориву труби", - написала в соцмережі мешканка Нефтеюганська Євгенія Чернова. В Югрі 2015-ий став роком, коли жителі Нефтеюганська, Нижньовартовська і Сургута страждають від затоплення, проте влади автономного округу не приймають ніяких дієвих заходів. Жителі Нижньовартовська звернулися безпосередньо до президента Росії Володимира Путіна.

  Повідомлення про масштабної екологічної ситуації може не дійти до Кремля, оскільки торкається інтереси двох високопосадовців - президента державної нафтової компанії "Роснефть" Ігоря Сечіна і ТВО губернатора Югри Наталії Комарової.

  Попередній матеріал
  У Греції запрацювали банкомати: денний ліміт - 60 євро
  Наступний матеріал
  Україна є світовим лідером з експорту соняшникової олії - Павленко