www.reporter.com.ua

"Російська пропаганда вбиває": дочка Нємцова закликає ввести санкції проти кремлівських ЗМІ

  Старша дочка вбитого російського опозиційного лідера Бориса Нємцова закликає запровадити санкції проти російських пропагандистських ЗМІ.

  Про це Жанна Нємцова закликала у статті російського видання "Ведомости". Вона, зокрема, заявила, що пропаганда породжує контрольоване насильство, яке може перерости в неконтрольоване.

  "Російська пропаганда вбиває. Вона вбиває не тільки розум і здоровий глузд, а й буквально вбиває. Трагічна загибель мого тата 27 лютого 2015 – це політична розправа, персональну відповідальність за яку несуть у тому числі й працівники федеральних каналів (телечіновнікі), які довгі роки методично розпалювати ненависть до нього і інших опозиціонерів, яким створили образ "націонал-зрадників"".

  З її слів, на початку 2000-х років російська влада сконцентрувала в своїх руках керівництво найбільшими електронними ЗМІ, таким чином була створена потужна пропагандистська машина, робота якої, на думку Нємцової, останнім часом стала відверто злочинною. "Вона спрямована на збудження ненависті і ворожнечі, приниження гідності людей за національною та соціальною ознаками – російських опозиціонерів, противників і критиків політики Путіна; українців, американців, європейців", - зазначила вона.

  Дочка опозиціонера переконана, що пропутінські ЗМІ вели підбурювання до таких злочинів, як найманство, участь у війні на Сході України, насильства проти російської опозиції. "Результат – загибель тисяч людей у Донбасі, напади на опозиціонерів і правозахисників в Москві, Грозному та ін. Мій тато теж став жертвою цієї пропаганди ненавист", - написала старша дочка Бориса Нємцова.

  Водночас, на думку Жанни, пропагандистам в Росії ніщо не загрожує, дії працівників кремлівських ЗМІ є повністю безкарними. Тому, вона певна, що приборкати злочинну діяльність пропагандистів можуть тільки міжнародні санкції, зокрема, заборона в'їзду в ЄС і США. Також серйозним покаранням для псевдожурналістів, за її словами, може стати й заморожування активів за кордоном. 

  Попередній матеріал
  Пам’ятну дошку жертвам сталінських репресій відкрили у "тюрмі на Лонцького" у Львові
  Наступний матеріал
  В одній із столичних шкіл на Русанівці почали демонтувати символіку радянських часів
  Теги:
  Loading...