ok.ru

Російська Держдума взялась за трансгендерів – їм заборонять одружуватись

  Із повідомлення випливає, що такі шлюби є легальними в Росії на даний момент.

  Ініціатива заборонити укладення шлюбу між громадянами, що змінили свою біологічна стать, розміщена у вівторок в базі законодавчої діяльності Держдуми, передає "Интерфакс".

  Згідно пропонованих поправок до Сімейного кодексу РФ, не допускається укладення шлюбу між представниками однієї статі (визначається при народженні), у тому числі у випадках його зміни однією з осіб, що вступають у шлюб, до реєстрації. Також законопроект торкнеться тих громадян, які на момент укладення шлюбу знаходяться в процесі зміни статі.

  Авторами проекту виступили депутат від владної фракції "Єдина Росія" Олексій Журавльов, а також двоє парламентаріїв від "Справедливої Росії" - Дмитро Горовцов і Анатолій Грєшнєвіков.

  Приводом для такої актуальної законодавчої ініціативи стало те, що у минулому листопаді в петербурзькому РАГСі був зареєстрований шлюб між жінкою та чоловіком-трансгендером. Як повідомляється, чиновники не знайшли порушень при укладенні шлюбу.

  Дізнавшись про все, депутат Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Віталій Мілонов закликав анулювати шлюб. Крім того, він повідомив, що має намір ініціювати поправки до Сімейного кодексу РФ, що виключають можливість реєстрації шлюбу між людьми, що змінили стать.

  Попередній матеріал
  Порошенко і Бренде обговорили подальшу військово-технічну співпрацю України і Норвегії
  Наступний матеріал
  NASA презентувала робота-кальмара для пошуку життя в інопланетних океанах

  Прокуратура РФ перевіряє, чому учасники путінського параду повикидали портрети ветеранів

  В РФ стартували продажі російського комп'ютера за 4000 доларів

  Прокуратура РФ перевіряє відео з новоросійськими кадетами, які танцюють тверк на танку Т-34

  У РФ запустили пошиття ляльки Путіна