sockraina.com

Росіяни Канади закликали Лаврова "фільтрувати базар на виході"

  Російська діаспора в Канаді відреагувала на хамський випад головного кремлівського дипломата щодо того, що Оттава прислухається до "оскаженілої" української діаспори.

  На сторінці "Канадці за демократію в Росії" у Facebook з’явилось звернення до голови російського МЗС.

  Там зазначено: "Звертаємося до вас від імені "оскаженілої" російської діаспори в Канаді і, щоб було у вас більше розуміння, мовою вашого начальства: фільтруйте базар на виході".

  Російськомовні канадці запевнили: "Від того, що через Росспівробітництво ваш МЗС тут сколотив невелику зграю, яка кричить "Крим Наш", вони аж ніяк не стали глашатаями думки всіх росіян, що проживають у Канаді. Вони, може, й рапортують про масову підтримку і про проведені акції на підтримку розв'язування російським керівництвом війни в Україні, але ви ж самі розумієте, їм потрібно щось придумувати, щоб звітувати. А от кількість тих росіян в Канаді, які не згодні з політикою сучасної Росії, на жаль для вас, дуже і дуже велика. Ви думаєте, що сотні людей, що виходили в Оттаві, Ванкувері, Торонто та інших містах під українськими прапорами все виключно "бЕндерівці"?"

  Діаспоряни повідомили, що росіяни виходили і навіть самі організовували акції під українськими прапорами тому, що "по-перше висловлювали підтримку України, а по-друге, ваше керівництво зробило все можливе, щоб узурпувати НАШ демократичний триколор і перетворити його на символ виключно держави агресора і узурпатора".

  Нагадаємо, голова МЗС РФ Лавров часто вдається до недипломатичної лексики та навіть вилаявся на прес-конференції голів МЗС РФ та Саудівської Аравії.

  Попередній матеріал
  Поблизу Кримського бойовики застосовують протитанкові керовані ракети - Силкін
  Наступний матеріал
  Чільник Київської ОДА подав у відставку
  Loading...

  Лавров хоче перенести виконання Мінських угод на 2016 рік

  У Запоріжжі відкрили пам'ятник голові МЗС РФ Лаврову – на ньому можна покататись

  Турчинов погодився з Лавровим: З України треба вивести найманців – ЗС РФ з Донбасу і Криму

  Кожну заяву Лаврова на Мюнхенській конференції зустрічали або сміхом, або гулом – Капанадзе