Росіянам покажуть фільм про взаємини між родичами з України та Росії

  Сьогодні в Москві на телеканалі "Дождь" о 19:00 відбудеться прем'єра документального фільму "Кто нас развел". Фільм про взаємини родичів із України та РФ після початку російського вторгнення в Україну.

  Таке передає УНІАН посилаючись на повідомлення автора фільму, російського журналіста Євгена Лєсного.

  Лєсной зазначив, що сюжет фільму складається із шести історій про близьких родичів, які опинилися по різні сторони кордону. Крім того, у фільмі показано особисту історію Лєсного та його двоюрідного брата, який живе у Львові.

  "Я б не хотів робити висновки, але в будь-якому випадку вони невтішні - розрив між жителями України і РФ надовго і всерйоз", - заявив автор фільму. Він переконаний, що поки в РФ не станеться протверезіння, змін очікувати не варто.

  "У Росії з 90-х років припинило існувати незалежне телебачення, і все робиться під копірку. Герої фільму з РФ займають однозначні позиції - від різко негативних із серії "як ти стала фашисткою" до "страусиної" позиції - "давай не будемо говорити на цю тему", - повідомляє Лєсной.

  Він зазначив, що неправильно говорити про те, що в Україні немає пропаганди, але в Україні телеканали належать різним власникам і доносять різні акценти. В результаті люди, дивлячись різні канали, можуть варіювати свою свідомість і аналізувати, але в РФ такої можливості немає, додав він.

  Лєсной також зазначив, що зараз веде переговори з українськими телеканалами, щоб фільм міг побачити український глядач.

  Попередній матеріал
  Терористи "Ісламської держави" обезголовили 400 людей в Пальмірі
  Наступний матеріал
  В Малайзії знайшли масове поховання нелегальних мігрантів

  Порошенко просить у Хорватії допомоги подолати наслідки агресії Росії

  Україна використає в Євросуді факт затримання ГРУшників як доказ російської агресії

  Цього року НАТО збільшує кількість навчань у відповідь на агресію Росії

  Яценюк і Нуланд обговорили питання подолання російської агресії