Фото із відкритих джерел

Росія заборонила в'їзд голландському депутату, що назвав Путіна маніяком

  Росія заборонила в'їзд трьом депутатам з Нідерландів, серед них – парламентар, який назвав Володимира Путіна КДБістським злочинцем і маніяком.

  Таке повідомляє видання "Європейська Правда", посилаючись на голландське видання. "Російський список взагалі не відповідає міжнародному праву і є непрозорим", - заявив міністр закордонних справ Нідерландів Берт Коендер.

  Йдеться, в МЗС Нідерландів заявили, що РФ пояснила свій чорний список відповіддю на санкції Заходу, запроваджені після анексії Криму і вторгнення на Схід України. Список осіб, яким заборонений в'їзд до РФ, посольство Нідерландів у Москві отримало в четвер.

  У повідомленні зазначається, що зовнішньополітичне відомство не розкриває імен депутатів з чорного списку. Водночас видання зазначає, що до списку нев'їздних до Росії потрапив депутат Луї Бонтес, який назвав президента РФ Володимира Путіна загрозою європейській безпеці і КДБістським злодієм.

  "Імперія зла повернулась. Ми не повинні стати жертвами маніяка Путіна", - заявив Бонтес. Крім того, він переконаний у тому, що саме Росія причетна до катастрофи літака МН17. "У цьому списку дуже багато громадян ЄС. Просто неймовірно", - зазначив Бонтес коментуючи заборону в'їзду.

  Попередній матеріал
  Захід має не лише зберегти, а й посилити санкції щодо Росії – Гройсман
  Наступний матеріал
  Окупанти в Криму оголосили в розшук главу Меджлісу Чубарова

  Захід має не лише зберегти, а й посилити санкції щодо Росії – Гройсман

  Американські санкції щодо Криму залишаться незалежно від дій Росії в Східній Україні - посол США

  Італія готова продовжувати санкції проти Росії до повного виконання нею Мінських угод

  Віце-прем'єр РФ погрожує ЄС за санкції: "Танкам візи не потрібні"