Фото із відкритих джерел

Росія в останню мить зірвала зустріч "нормандської четвірки"

  Російські дипломати заявили, що в них немає порядку денного для обговорення.

  Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", Росія зірвала цього тижня зустріч у нормандському форматі на рівні заступників міністрів закордонних справ щодо виконання Мінських домовленостей.

  В МЗС України кажуть:"Російські дипломати в заявах ЗМІ фактично відмовилася в останню мить, мотивуючи тим, що в них ще немає порядку денного для обговорення. У нас навпаки - безліч питань для обговорення. Два російські спецназівці в лікарні, російський ЗРК "Стріла-10" виявлений місією ОБСЄ, інтенсивність обстрілу наших міст зросла, гинуть мирні жителі й військові. Хіба цього не вистачає для обговорення?". Вони називають таку поведінку російської сторони непрофесійною. "Росія постачає терористам важке озброєння, забалакує реальний переговорний процес, не тисне на терористів, щоб вони виконували Мінські домовленості. Всі розчаровані. Але руки не опускаємо, працюємо над іншими можливостями. Адже треба рухатися вперед"

  Глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Москва чекає від Парижу конкретних пропозицій щодо порядку денного можливої зустрічі "нормандської четвірки" на рівні заступників глав МЗС.

  Попередній матеріал
  Російський державний інтернет-пошуковик "Спутнік" повністю провалився
  Наступний матеріал
  Суд переніс розгляд у справі про теракт, який стався у лютому в Харкові

  Лідери "нормандської четвірки" обговорили ситуацію на Донбасі

  Путін під час телефонної розмови "нормандської четвірки" підтримав миротворчу місію на Донбасі

  Зустріч у нормандському форматі на рівні заступників МЗС може відбутися наприкінці травня

  США готові долучитися до переговорів у "нормандському форматі"