човен 5.ua

Росія стежить за американськими підводними човнами біля американського узбережжя - ЗМІ

  Росія стежить за американськими підводними човнами біля американського узбережжя.

  Про це повідомляють американські ЗМІ з посиланням на джерела у Пентагоні. Американські військові помітили російське дослідницьке судно "Янтар" в океані неподалік місця розташування шести човнів. Поки що воно лишається в нейтральних водах. Зараз прямує з північної Атлантики в напрямку Куби.

   У Пентагоні вважають, що корабель не лише проводить дослідницьку роботу, а й збирає секретні дані щодо підводних сенсорів та іншого обладнання американських підводних човнів. Зокрема, "Янтар" устаткований приладами глибоководного спостереження та обладнанням для перерізання підводних кабелів.

  Крім того, кораблі ВМС РФ супроводжують американські, якщо ті заходять у Чорне море, пересуваючись поруч та пильно стежачи за маневрами.

  Про це розповів командувач 6-м флотом ВМС США віце-адмірал Джеймс Фогго, йдеться у повідомленні "Укрінформ".

  "В дев'яти з десяти випадків нас чекає російський військовий корабель", - сказав Фогго. Він вказує на значну увагу з боку росіян.

  "У той час як ми там, в безпосередній близькості, ми спостерігаємо за ними, а вони спостерігають за нами, - повідомив Фогго. - Поки це була взаємодія професійного рівня. Сподіваюся, так воно і буде".

  Останній випадок такого стеження, який здивував адмірала, стався під час міжнародних військових навчаннях Sea Breeze 2015.

  Нагадаємо, 2 серпня латвійські військові зафіксували у територіальних водах російські військові кораблі.

  Попередній матеріал
  Президент нагородив Мамчура іменною зброєю
  Наступний матеріал
  Хмельницькі волонтери відремонтували чотири БТР для українських бійців
  Теги:
  Loading...