112.ua

Росія повинна заплатити високу ціну за агресію проти України - представник ПА НАТО

  Росію необхідно змусити заплатити високу ціну за підтримку агресії на Сході України і дестабілізацію ситуації.

  Таке заявив співголова Міжпарламентської ради "Україна-НАТО" від Парламентської асамблеї НАТО Рейнел Андрейчук на засіданні в понеділок у Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Україна сьогодні бореться ... за свободу, незалежність і міжнародне право. Тому ми повинні підтримати Україну у цій боротьбі. І наша асамблея неодноразово закликала різні уряди продовжувати підтримувати вашу країну. Росію необхідно змусити заплатити високу ціну за те, що вона підтримує агресію на Сході України і вдається до інших дій по дестабілізації ситуації", - наголосила Андрейчук.

  Вона зазначила, що Росія сприйняла стратегічний вибір України як загрозу для себе, незаконно анексувала Крим і почала кампанію агресії на Сході України. "Кремль постійно порушує принципи міжнародного права і ставить під загрозу мир і спокій в Україні", - зазначила співголова. Представник ПА НАТО заявила, що сам український народ повинен визначити, чи хоче він бачити Україну в НАТО. Андрейчук запевнила, що ПА НАТО завжди буде підтримувати політику "відкритих дверей".

  Попередній матеріал
  Харків'янин, який фінансував бойовиків так званої "ЛНР", отримав п'ять років в'язниці
  Наступний матеріал
  На Волині застрелився інспектор ДАІ
  Теги:
  Loading...