фото TVi

Росія посилила шпигунську діяльність в Європі – німецька контррозвідка

  За даними чільника німецького контррозвідувального відомства, російські спецслужби активізувала дії в Європі, використовучи тактику КДБ.

  Під час кризи в Україні Росія посилила шпигунську діяльність в країнах Європи. Таке заявив президент Федерального відомства Німеччини з охорони Конституції (BfV) Ханс-Георг Маассен на Європейській конференції поліції в Берліні. Про це повідомляє Тиждень.ua.

  За даними посадовця, російські спецслужби в Європі використовують тактику КДБ. Крім шпигунства, вона включає в себе цільову дезінформацію, вплив на прийняття рішень і підтримку екстремістських груп з метою дестабілізації держави.

  Маассен зазначив, що найбільше страждають від цього сусіди Росії - країни Східної Європи.

  Федеральне відомство з охорони Конституції по суті є національним агентством Німеччини з питань внутрішньої безпеки і розвідки.

  За словами голови служби, протягом багатьох років Росія сприймала Німеччину та інші європейські держави, як мішені для шпигунства. Але в контексті України її діяльність стала більш очевидною, зокрема, у зв'язку з підготовкою рішень Заходу щодо кризи.

  Разом з тим, Маассен наголосив, що відчуження між Росією і Заходом загрожує безпеці Німеччини і Європи загалом. Він зазначив, що через численні конфлікти і загрози у світі співпраця насправді необхідна – зокрема, заради боротьби проти ісламського екстремізму і тероризму.

  Тиждень.ua нагадує, що раніше ЗМІ повідомили, що в Німеччині розкрили шпигунські схеми Росії. Центром шпигунства є посольство РФ в Берліні.

  Попередній матеріал
  На сьогодні кримчани починають розуміти, що перспектив у Криму в складі РФ немає – Джемілєв
  Наступний матеріал
  Генштаб ЗСУ оголосив про початок відведення важкого озброєння на Донбасі

  Наразі відбувається повна мілітаризація Криму Росією – Джемілєв

  Росія почала масштабні військові навчання на кордоні із країнами НАТО

  До паніки на валютному ринку причетні російські банки - політик

  Російським делегаціям перестають подавати руку – політолог