Росія порушила принципи основного документа ОБСЄ – Канерва

  Росія порушила принципи Гельсінського акту – заявив президент Парламентської асамблеї ОБСЄ.

  Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкка Канерва заявив, що РФ своїми діями в Україні повністю порушила норми Гельсінського заключного акту – основного документа Організації з безпеки і співробітництва у Європі, та наполягає на безпосередній участі Росії у вирішенні конфлікту на Донбасі. Про це він зазначив на ХХІV щорічній сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ в місті Гельсінкі (Фінляндія), передає "Укрінформ" з посиланням на звіт прес-служби Верховної Ради. "Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ Ілкка Канерва у виступі наголосив, що дії Росії щодо України повністю порушили принципи Гельсінського заключного акту, відзначивши неможливість врегулювання кризи без безпосередньої участі Російської Федерації", – зазначено у повідомленні.

  Разом з тим, президент Фінляндії Саулі Нііністьо у виступі відзначив нагальну необхідність врегулювання ситуації в Україні, яка порушує архітектуру безпеки в Європі. При цьому він підкреслив, що єдиним шляхом мирного розв'язання конфлікту є Мінські домовленості.

  Головна тема XXІV сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ названа "Пам'ятаючи про принципи Гельсінського заключного акту" – основного документу ОБСЄ, який був підписаний у столиці Фінляндії у 1975 році.

  Попередній матеріал
  Савченко можуть судити в Ростові – захист
  Наступний матеріал
  У РФ розбився черговий військовий літак – пілоти загинули