Росія пояснила, чому не демаркує кордон з Україною: нема грошей

  На сьогодні українські прикордонники самостійно встановили 235 прикордонних стовпів, тоді як прикордонні війська ФСБ РФ досі "шукають" кошти на демаркацію.

  Про це на прес-конференції в агенції "Укрінформ" повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

  "З 19 листопада 2014 року по теперішній час на виконання рішення уряду про однобічне визначення українсько-російського кордону (проект "Європейський вал") прикордонники в односторонньому порядку встановили 235 прикордонних стовпів. Відмову від подальшого проведення демаркації спільного кордону російські прикордонники на сьогодні мотивують відсутністю коштів", – заявив посадовець.

  Слободян зазначив, що починаючи з 2008 року Державна прикордонна служба України проявила ініціативу і почала позначати лінію проходження держкордону інформаційними покажчиками, руйнувати об'їзні шляхи, будувати рови та фортифікаційні споруди, аби посилити контроль за кордоном.

  В "Укрінформі" наголосили: протяжність українсько-російського кордону становить близько 2295 км. Сухопутна ділянка дорівнює 1974 км та вважається найбільшим суходільним кордоном у Європі. Із Україною межують Брянська, Курська, Білгородська, Воронезька, Ростовська області РФ.

  Попередній матеріал
  Путін знайшов Фірташу нову роботу: він замінить Медведчука – Небоженко
  Наступний матеріал
  Люди, що виступають проти України, мають відчувати страх – експерт

  Україна в односторонньому порядку розриває угоду з РФ про малий прикордонний рух

  КНДР знову відкрила свої кордони для іноземних туристів

  В Луганській області прикордонники затримали чергового терориста

  Прикордонники виявили боєприпаси у українця, який прямував до Криму