rshn32.ru

Росія не пропустила до Узбекистану партію продукції Roshen

  Россільгоспнагляд не пропустив через територію РФ 20 тонн молочних продуктів з України виробництва компанії Roshen, які доставлялися до Узбекистану.

  Про це повідомляє прес-центр Управління Федеральної служби з ветеринарного і фітосанітарного нагляду Російської Федерації по Брянській і Смоленській областях.

  "В багатосторонній пункт пропуску "Троєбортне" 22 травня з України надійшла партія сухого знежиреного молока і солодковершкового масла, виробництва ПАТ "Вінницький молочний завод "Roshen". Продукція загальною вагою 20 тонн прямувала до Республіки Узбекистан", - йдетсья в повідомленні.

  Як зазначається, при проведенні контролю фахівцями Россільгоспнагляду встановлено, що надане їм ветеринарне свідоцтво не містить повного обсягу необхідних відомостей і заповнене з порушенням встановлених законодавством вимог. Продукцію повернули відправникам.

  Як відомо, продукція з українських фабрик Roshen не експортується до Росії з серпня 2013 року в зв'язку з забороною Росспоживнагляду.

  Корпорація Roshen, яка належить Президентові України Петру Порошенку, - один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів. До складу корпорації входять Київська, Вінницька, Маріупольська, Кременчуцька кондитерські фабрики, масломолочний комбінат "Бершадьмолоко", Липецька фабрика Roshen (РФ) і Клайпедська кондитерська фабрика (Литва).

  Попередній матеріал
  Турчинов пропонує країнам НАТО відновити спільний проект літака АН-70
  Наступний матеріал
  Київрада має намір відновити районні ради у десятьох районах столиці

  Росія арештувала майно фабрики Roshen у Липецьку

  Липецьку фабрику Roshen обшукують в рамках кримінальної справи – Слідком Росії

  Корпорація Roshen розцінює дії cиловиків РФ на своїх підприємствах у Липецьку, як неправомірні

  У Києві напали на магазин Roshen