Фото korabli.eu

Росія нарешті виплатила борг Шрі-Ланці за простій пошкодженого наукового судна

  Росія виплатила Шрі-Ланці заборгованість за обслуговування науково-дослідного судна "Академік Микола Страхов", яке простояло в порту Коломбо майже 2 роки.

  Як повідомила прес-служба Федерального агентства наукових організацій, власник судна – Геологічний інститут РАН - перерахував 66 тисяч доларів. Судно підключено до електромережі, на борт завезли воду і продовольство.

  Тепер перед росіянами нова проблема – Федеральна агенція наукових організацій підготувало подання до Мінфіну РФ на виділення грошей, необхідних для ремонту судна. Фінансування Геологічного інституту РАН обіцяють надати "у другому кварталі поточного року одному з перших".

  Судно "Академік Микола Страхов" з обладнанням для дослідження рельєфу морського дна знаходиться в порту Коломбо з серпня 2013 через поломку гребного валу. На початку лютого 2015 судну відключили електроживлення через борги, а потім команді "Страхова" із 14 осіб заборонили покидати порт.

  Раніше повідомлялося, що загальна заборгованість за обслуговування "Страхова" становить 200 тисяч доларів. За даними ЗМІ, ремонт і обслуговування судна потребують в цілому 2,5 мільйонів доларів.

  Попередній матеріал
  У Кіровограді попрощалися із офіцером, що загинув під Дебальцевим
  Наступний матеріал
  Польща звинуватила смоленських диспетчерів у причетності до падіння літака президента Польщі