антиросійська акція_Тбілісі 5.ua

Росія намагається втягнути Грузію у збройний конфлікт – міністр оборони Хідашелі

  Міністр оборони Грузії Тіна Хідашелі заявила, що Російська Федерація провокує Тбілісі на збройний конфлікт.

  Про це вона сказала сьогодні, 19 липня, пише "Інтерфакс-Україна". На думку міністра, встановлюючи покажчики на кордоні Південної Осетії з республікою, РФ хоче спровокувати Грузію на збройний конфлікт.

  "Не думаю, що для російської держави умовно проведений кордон у Цхінвальському регіоні має стратегічну цінність. Мета в іншому – російська сторона щоденно випробовує наше терпіння, провокує Грузію і намагається втягнути у збройний конфлікт, але нинішнє керівництво нашої держави цього не допустить", - сказала Хідашелі.

  Як зазначає видання, раніше закордонне відомство Грузії через швейцарське посольство направило ноту протесту Російській Федерації у зв'язку з встановленням покажчиків, що позначають кордон Південної Осетії. Як запевняють у Тбілісі, нові покажчики було пересунуто на 300 метрів, унаслідок чого в "окупованій зоні" опинився нафтопровід Баку-Супса.

  У свою чергу, представник російського МЗС Григорій Карасін під час телефонної розмови зі своїм грузинським колегою Давидом Донуа сказав, що покажчики стояли на тих же місцях раніше і були відновлені після того, як їх хтось зняв. Водночас він запевнив, що таке рішення ухвалила "влада" Південної Осетії, а не російське керівництво.

  Нагадаємо, сьогодні у Тбілісі відбулася антиросійська акція. Мітингувальники тримали в руках прапори Грузії та України. Учасники акції звинуватили Росію в провокаціях , а чинну владу країни – у неадекватній реакції.

  Попередній матеріал
  МОЗ попросило Президента визначити законопроекти з реформування системи охорони здоров'я як пріоритетні
  Наступний матеріал
  Слідча комісія ВР оглянула пошкоджені та згорілі автівки ПС і міліції - Геращенко
  Теги:
  Loading...