Flot.com

Росія на 2015 рік запланувала у 10 разів більше військових навчань, ніж НАТО

  Активізація військових навчань Росії і НАТО посилює напруженість в Європі, яка й так зросла через війну в Україні.

  Кремль оголосив більше 4000 військових навчань у цьому році, що більше ніж у 10 разів більше, ніж у планах НАТО, заявила речниця Альянсу Кармен Ромеро, передає Bloomberg. У НАТО занепокоєні, адже у російських навчаннях також беруть участь Ракетні війська стратегічного призначення і сили, здатні нести ядерне озброєння.

  "Інтенсивність і масштаби підготовки Росії набагато випереджають усе, що робить Альянс, і це посилює напруженість в регіоні", - сказала Ромеро. Речниця вважає, що "Росія свідомо ігнорує принципи військового паритету і передбачуваності".

  Колишні вороги часів Холодної війни посилили військову активність, особливо поблизу Балтійського регіону, після окупації Росією Криму у минулому році. Війна в Україні спонукала НАТО до розміщення мережі військових одиниць по всій східній Європі, в той час як Росія має пояснює свої військових дії невдоволенням від "просування Альянсу до кордонів РФ".

  Згодом США і НАТО намагалися вгамувати ситуацію. Генеральний секретар Йенс Столтенберг заявив минулого місяця, що не бачить безпосередньої загрози для членів альянсу. У НАТО також заявили про план скорочення вдвічі кількості літаків, які здійснюють повітряне патрулювання в регіоні Балтійського моря, де спостерігається сплеск російської військової активності.

  Нагадаємо, німецьку пресу обурило використання бомб із написами "На Берлін" під час нещодавніх навчань у Калінінградській області РФ.

  Попередній матеріал
  Уряд призначив в.о. міністра екології
  Наступний матеріал
  Стець хоче збільшити частку журналістів у редакційних радах телерадіокомпаній
  Теги:
  Loading...