gursesintour.com

Росія і США наближаються до нової "холодної війни" – американська розвідка

  Росія суттєво нарощує свої військові можливості

  Відносини між Вашингтоном і Москвою можуть повернутися на рівень, подібний до того, який спостерігався за часів "холодної війни". Про це у вівторок заявив директор національної розвідки США Джеймс Клеппер під час виступу у Сенаті, передає "Интерфакс-Украина".

  "Готовність Росії таємно використовувати збройні сили і воєнізовані формування на території сусідньої держави як і раніше викликає тривогу у сусідів РФ, в тому числі - у членів НАТО", - йдеться у щорічній доповіді Клеппера про загрози, що стоять перед США.

  Директор нацрозвідки зазначив, що російська військова операція в Сирії стала "першим за кілька десятиліть істотним використанням Росією своїх збройних сил поза пострадянського простору".

  "Ця інтервенція показує триваюче істотне збільшення російських військових можливостей, а також, готовність Москви використовувати збройні сили як інструмент для виконання зовнішньополітичних завдань. Не дивлячись на економічні труднощі, Москва як і раніше готова модернізувати свою армію", - підкреслив він.

  Клеппер також переконаний, що у 2016 році Росія продовжить чинити тиск на Україну. 

  Попередній матеріал
  Президента Південної Африки судять за ремонт будинку на $20 млн
  Наступний матеріал
  Сьогодні Абромавичус вдруге піде на допит у НАБ
  Теги:
  Loading...