Фото podrobnosti.ua

Росія і ХАМАС звинуватили Ізраїль у терактах в Єрусалимі

  Представник РФ в ООН заявив, що у терактах винні не терористи, а "окупуюча держава" Ізраїль.

  Постійний представник Росії в ООН Віталій Чуркін, виступаючи на засіданні Ради Безпеки ООН по Близькому Сходу, поклав на Ізраїль відповідальність за теракти в Єрусалимі, а також на інших "окупованих територіях", передає агенція Cursorinfo.

  "Ізраїль, як окупуюча держава, несе першочергову відповідальність за стан справ на Західному березі річки Йордан, в тому числі, в Східному Єрусалимі", – підкреслив Чуркін.

  Видання звертає увагу на те, що така заява відповідає баченню ситуації з боку палестинського руху ХАМАС, який визнаний терористичною організацією Ізраїлем, Канадою, США та Японією. У повідомленні нагадують, що наприкінці минулого тижня один із ватажків ХАМАСу Халед Машаль провів телефонну розмову з заступником міністра закордонних справ і спецпредставником президента РФ по Близькому Сходу і країнах Африки Михайлом Богдановим. Він розповів Богданову "про напади окупаційного режиму і його поселенців на палестинський народ і випадках холоднокровних вбивств палестинських жінок і дітей".

  На думку ватажка ХАМАСу, ці дії, а також "спроби розділу (мечеті – 5.ua) Аль-Акса і іудаїзації Єрусалиму, стали причиною нинішньої повстання палестинського народу". Тому Халед Машаль закликав Росію використовувати свій "міжнародний авторитет" і домогтися від ізраїльського керівництва "припинення агресії проти палестинців і їхніх святинь". У відповідь російський дипломат пообіцяв, що Москва докладе необхідних зусиль в даному питанні.

  Cursorinfo підкреслює, що всі повідомлення про теракти в Ізраїлі у державних ЗМІ РФ витримані "в яскраво вираженій антиізраїльській тональності, відповідній радянським штампам про "сіоністських окупантів" і "героїчний палестинський народ, який веде справедливу боротьбу проти ізраїльських агресорів".

  Нагадаємо, минулого тижня у відповідь на хвилю нападів з боку палестинців Ізраїль блокував палестинські райони в Єрусалимі.

  Попередній матеріал
  У Колумбії літак впав на пекарню, 5 людей загинули
  Наступний матеріал
  Суд ухвалив рішення ув'язнити капітана затонулого катера "Іволга"
  Теги:
  Loading...