ru.delfi.lt

Росії не вдасться розколоти Європу - Штайнмайєр

  Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що Росії не вдасться розколоти Європейський Союз.

  Про це він заявив під час візиту до Литви, передає видання Delfi.

  У повідомленні йдеться, що останнім часом зазвучали припущення, що Москва може скасувати ембарго на продукти харчування для країн, які більш дружелюбно налаштовані до Кремля.

  Відповідаючи на питання про можливе рішення Москви дозволити імпортувати продукти харчування з певних країн, німецький міністр відповів: "Можливо, такі спроби мають місце, можливо, вони будуть вживатися і надалі. Спроби були, але вони не були успішними".

  "У Європі про це дискутують, проте ми можемо прийняти спільні рішення. Ми дискутували, наші дискусії були суперечливими, рішення прийнято. Я вважаю, що розколоти Європу не вдасться", - додав міністр.

  Крім того, литовський міністр закордонних справ Лінас Лінкявічюс на спільній зі Штайнмайером прес-конференції сказав, що "така загроза існує", тому ЄС повинен бути готовий. За словами Лінкявічюса, в даному аспекті важлива відповідальність Єврокомісії.

  Зазначається, що міністри на зустрічі приділили чимало уваги і боротьбі з російською пропагандою. У спільній заяві міністри повідомили, що домовилися "співпрацювати в плані підтримки альтернативних засобів масової інформації російською мовою", в Німеччині планується провести стажування для литовських журналістів.

  Як ми уже повідомляли раніше, Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що єдина позиція країн G7 сприятиме вирішенню українського конфлікту.

  Попередній матеріал
  Пашинський повідомив, коли буде затверджено проект стратегії нацбезпеки
  Наступний матеріал
  Сьогодні спецкомісія ВР вирішуватиме, які підприємства підлягають приватизації

  Єдність G7 дозволить домогтися прогресу у врегулюванні конфлікту в Україні - Штайнмаєр

  Порушення режиму припинення вогню на Донбасі стають дедалі частішими – Штайнмаєр

  Штайнмаєр: анексувавши Крим, Росія перейшла межі дозволеного

  Для повернення в G7 Росія має сприяти вирішенню конфлікту в Україні - Штайнмаєр