businesstraveller.com

Родичі жертв авіакатастрофи в Альпах вимагають по 200 тис. євро компенсації

  Родичі жертв, які загинули в авіакатастрофі лайнера Germanwings, вимагають по 200 тис. євро компенсації.

  Про це повідомив адвокат потерпілих Ельмар Джемулла в інтерв'ю газеті Bild am Sonntag, пише Deutsche Welle. Зазначається, що вони відхилили попередню пропозицію авіакомпанії Lufthansa.

  Джемулла заявив, що запропоновані авіакомпанією компенсації по 25 тис. євро за кожну жертву та по 10 тис. євро для близьких родичів не можна вважати відповідними сумами, передає агентство AFP.

  Адвокат здивований тим, що Lufthansa відхилила вимогу людей, що втратили близьких у цій авіакатастрофі. Так, він сказав, що "абсолютно незрозуміло, чому Lufthansa так отруює атмосферу".

  На його думку, найбільш жорстокою є вимога авіакомпанії до братів і сестер загиблих надати медичне підтвердження їхніх страждань. Як зазначає видання, Ельмар Джемулла представляє інтереси сімей 35 жертв авіакатастрофи.

  Нагадаємо, літак компанії Lufthansa, що прямував із Барселони в Дюссельдорф, розбився у Альпах 24 березня. На облавку було 150 людей, усі вони загинули. Винуватцем трагедії натепер вважають другого пілота повітряного судна, який свідомо скерував літак униз.

  Зазначимо, рідні таємно поховали другого пілота компанії Germanwings Андреаса Лубіца, який є основним підозрюваним в аварії Airbus A320 у французьких Альпах в березні 2015 року.

  Попередній матеріал
  Президент анонсує, що зміни до Конституції ухвалять восени
  Наступний матеріал
  Після перерви у понад півсторіччя у Вашингтоні знову запрацює консульство Куби
  Теги:
  Loading...