смог_Пекін
5.ua

Рівень забруднення повітря у Пекіні у 35 разів перевищує допустиму норму

  Дітей наказали не випускати зі школи до закінчення уроків.

  Про це повідомляє Associated Press. Люди скаржаться на їдкий сморід, одягають щільні маски, намагаються якомога менше виходити з дому. На дорогах дуже погана видимість, через густий смог ледве можна розрізнити силуети будинків.

  Напередодні у Пекіні оголосили найвищий помаранчевий рівень небезпеки забруднення повітря. Це означає призупинення роботи промислових підприємств, будівництва, руху вантажівок. Міста Китаю вважаються найбруднішими. За останні 30 років там побудували сотні вугільних електростанцій та розвинулась автомобільна промисловість. А вони продукують шкідливі викиди до атмосфери.

  "Уряд намагається якось вирішити проблему із забрудненням. Якщо за кілька років ситуація не зміниться, ми, можливо, переїдемо. Заходи влади обіцяють бути ефективними, тому чекатимемо на результати", - говорять містяни.

  Подібні проблеми дошкуляють чи не кожній країні світу, відрізняються лише масштаби бід. Щоб ефективніше з ними боротися та не допустити глобальної кліматичної катастрофи, у Парижі зібрався саміт із кліматичних змін.

  Попередній матеріал
  США посилюють умови безвізового режиму - ЗМІ
  Наступний матеріал
  СБУ розслідує факти корупції в аеропорту "Бориспіль"
  Теги: