Фото e-news.su

Рішення США про надання зброї Україні готове на 99% - Саакашвілі

Рішення про надання Сполученими Штатами оборонного озброєння Україні підготовлене на 99%.

Про таке в ефірі "5 каналу" заявив позаштатний радник Президента України, президент Грузії у 2004-2013 роках Міхеїл Саакашвілі.

"Головне, чого ми добиваємося в США - щоб Україна отримала оборонну зброю. Практично всі на нашій стороні, громадська думка на нашому боці. Отримання Україною оборонної зброї буде найпотужнішим сигналом, для того, щоб врятувати тисячі і тисячі людських життів. Зупинити подальшу російську агресію, ми всі знаємо, що Путін спробує зараз не тільки Маріуполь, але і весь південний фланг захопити, потім він спробує звалити уряд у Києві. Українській державі потрібно оборонятися і захищати свою безпеку", – зазначив Саакашвілі.

"Америка демократична країна, тому було дуже важливо, що публічно звучало в Конгресі і Сенаті, і буде звучати на наступному тижні гучна вимога дати Україні зброю. Це звучить зараз у всіх засобах масової інформації США. Коли Президент Порошенко сказав про це в Конгресі в своєму тріумфальному виступі у вересні минулого року, для багатьох це стало несподіванкою і багато хто про це слухати навіть не хотів. Зараз, практично, це рішення на 99 відсотків підготовлено. Коли буде останній, самий значний відсоток я не знаю, сподіваюся - протягом найближчого часу, тому що часу в України дуже мало", – наголосив він.

Попередній матеріал
Філарет нагородив Савченко орденом
Наступний матеріал
Десантники 80-ї бригади взяли на озброєння трофейний танк
Теги:
Loading...

Порошенко звільнив від податків імпорт зброї з країн Заходу

РНБО: Україна вже отримує летальну зброю з-за кордону

Маккейн: не можна відмовляти Україні у зброї, тільки щоб не розгнівати Путіна

США можуть дати Україні зброю, якщо Росія остаточно порушить Мінські угоди - Керрі