Китай 5.ua

Рятувальна операція на річці Янцзи: із затонулого корабля визволили 18 з 450 пасажирів

  Триває рятувальна операції на річці Янцзи, де перекинулося судно із чотирма сотнями пасажирів, переважно вони пенсійного віку. 18-тьох врятували, шістьох знайшли мертвими.

  Капітана й головного інженера судна вже арештували. Півтори сотні пірнальників намагаються витягти з підводного полону решту пасажирів. Рятувальники переконані, що в каютах є живі люди. Аварія сталася уночі під час шторму, у районі й досі не вщухає буревій та злива. Корабель перекинувся, однак над водою ще видно корпус. На місце катастрофи прибув прем’єр країни, щоб особисто очолити рятувальні роботи.

  Ця аварія може стати однією з найгірших в історії китайського судноплавства. Тим часом у Шанхаї десятки родичів пасажирів штурмують офіс туристичної компанії. Занепокоєні люди прагнуть бодай якоїсь інформації про те, кого вже вдалося врятувати, і обвинувачують організаторів круїзу в катастрофі.

  "Коли привезли першого постраждалого, ми негайно обробили рани та прооперували його. Зараз пацієнт у доброму стані, життєві показники в нормі, він одужує. До нас також привезли молодого чоловіка, у нього поранена нога, з ним також усе буде добре", - повідомив День Жибо, заступник головного лікаря.

  Попередній матеріал
  Історик: В російській пропаганді нічого оригінального немає - усе "найкраще" надбання радянської
  Наступний матеріал
  Парламент дозволив релігійним організаціям засновувати навчальні заклади

  На дні Чорного моря знайшли затонулий візантійський корабель

  32 людини загинули в Ємені внаслідок бою на палубі корабля

  Корабель-привид у водах Атлантичного океану знайшла американська розвідка

  У Середземному морі потонув корабель: загинуло близько 400 людей