gur.mil.gov.ua

РФ відмовилася звітувати Червоному Хресту про дотримання своїми військами правил ведення війни

  Попри те, що Росія є підписантом Женевської конвенції, вона виступила проти пропозиції щорічно звітувати про дотримання правил ведення війни.

  Росія, а за нею і ще кілька країн, заблокували відповідну пропозицію на нараді Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) в Женеві, передає "Русская служба BBC". Ці ж країни, передусім РФ, невдоволені доповідями Ради з прав людини ООН, які, на їхню думку, стали "надмірно політизованими".

  Президент МКЧХ Петер Маурер попередив, що конвенції, які вимагають гуманного поводження з мирними жителями, полоненими і пораненими, часто порушуються. "Відмовившись підтримати цю ініціативу, держави упустили можливість допомогти захистити мільйони людей", - заявив Маурер.

  Нагадаємо, сьогодні ж українська розвідка оприлюднила докази того, що Росія використовує Донбас як полігон для застосування забороненого озброєння, та підтвердила нові убивства цивільних сирійців російською авіацією.

  Попередній матеріал
  Лещенко: "Народний фронт" підтримає іншого прем'єра в складі нинішньої коаліції, якщо постане питання про дострокові вибори
  Наступний матеріал
  На Черкащині з отруєнням госпіталізували 15 школярів
  Loading...