www.rg.ru

РФ відмовляється платити по справі ЮКОСу, попри арешти майна в Бельгії і Франції

  Про таке повідомив міністр фінансів Російської Федерації.

  Росія не має наміру здійснювати будь-які виплати за рішенням суду в Гаазі, який зобов'язав РФ відшкодувати майже 50 млрд доларів колишнім акціонерам ЮКОСу, передає "Дзеркало тижня". "Абсолютно відкидаю", - заявив на питання журналістів глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв.

  Нагадаємо, 17 червня російські установи в Бельгії, за винятком диппредставництв, отримали документ судових приставів про арешт державного майна, що знаходиться в їхньому розпорядженні. Арешт здійснюється на підставі рішення бельгійського арбітражного суду від 18 липня 2014 року за позовом компанії "ЮКОС Юніверсал Лімітед". Сума позову становить 1,6 млрд євро.

  Сьогодні ж з’явилось повідомлення, що правоохоронні органи Франції наклали арешт на рахунки російських компаній і дипломатичних місій у французькій "дочці" держбанку ВТБ. Також 18 червня помічник президента РФ Андрій Білоусов заявив, що рішення про арешт держактивів у Бельгії не стало несподіванкою, а в Росії готуються до можливості повторення цього кроку і в інших країнах.

  Попередній матеріал
  Кримськотатарський канал АТR після тривалої паузи відновив мовлення з Києва
  Наступний матеріал
  ЄС твердо стоїть на стороні України, буде підтримувати країну дипломатично і грошима - єврокомісар
  Теги:
  Loading...